Sołeckie rozgrywki pełne emocji

19:54, 26.01.2020 D.D. Aktualizacja: 20:00, 26.01.2020
Skomentuj Gosrit Gosrit

Pełna sportowych emocji była druga kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej, która odbyła się na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki.
Dobrą dyspozycję w rozgrywkach pod dachem hali sportowej  potwierdzili zawodnicy LZS Trak Barłomino.

Drużyna prowadzona przez Mirosława Joskowskiego pokonała groźne Kochanowo wynikiem 4:1. W meczu, który otworzył się po przerwie Milwino wygrało z Luzinem aż 6:1, do przerwy wygrywając zaledwie 1:0. Najbardziej wyrównany był ostatni pojedynek, gdzie lider Cyklopy Wyszecino pokonały po zaciętym spotkaniu Kębłowo 4:3, remisując do przerwy 1:1. Pauzowało Robakowo.

Sytuacja po dwóch kolejkach Luzińskiej Ligi Sołeckiej przedstawia się następująco: pierwsze miejsce zajmuje Barłomino z 6 punktami (11:1), drugie Milwino z 6 pkt. (11:2), trzecie Wyszecino z 6 pkt. (8:5), czwarte Kębłowo z 0 pkt. (3:4), piąte Luzino z 0 pkt. (3:10), szóste Kochanowo z 0 pkt. (2:9) i siódme miejsce Robakowo z 0 pkt. (0:7).