Zamknij
REKLAMA

Wracają biegi indywidualne w miastach

11:56, 02.02.2021 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Od 30 stycznia ponownie można sprawdzić formę na przełajowych trasach CITY TRAIL. Organizatorzy postanowili wrócić do formuły zastępczej zawodów, która polega na oznaczeniu 10 tras, w 10 miastach i udostępnieniu ich biegaczom, aby mogli przebiec je samodzielnie. Zawieszone pozostają treningi grupowe.

Organizatorzy CITY TRAIL pojawią się w Trójmieście (trasy będą do dyspozycji biegaczy 21 lutego). Poza oznaczeniem tras i udostępnieniem ich w godz. 8:00-11:00, organizatorzy przewidują zabezpieczenie medyczne oraz poczęstunek po ukończonym biegu. Będą także fotograficzne pamiątki, bowiem na każdym biegu pojawią się profesjonalni fotografowie. Nie będzie natomiast wspólnego startu oraz klasyfikacji, każdy chętny startuje indywidualnie.

–Mamy w planie 10 biegów, po jednym w każdej z naszych lokalizacji. Kolejne zawody to lipcowy CITY TRAIL on Tour, na którego organizację bardzo liczymy. Rok 2020 był dla nas pasmem odwołanych imprez, więc jeśli chcemy myśleć o pozostaniu w branży musimy być dobrej myśli i mimo niepewnej sytuacji związanej z pandemią już teraz planować wiosenne oraz letnie biegi – mówi Piotr Książkiewicz, organizator CITY TRAIL.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%