Zamknij
REKLAMA

"Jamajka" przez dwa tygodnie gościła "Błękitnych"

17:15, 29.07.2021 | K.L
Skomentuj Fot. wejherowo.pl
REKLAMA

Zakończyła się dwutygodniowa Akcja Lato z Błękitnymi na „Jamajce”. Na boisku „Jamajka” przy ul. Partyzantów w Wejherowie trwał cykl zajęć piłkarskich organizowanych przez Wejherowską Akademię Piłki Nożnej „Błękitni” współfinansowany przez Urząd Miasta. Letnie treningi i rozgrywki piłkarskie odbywały się już dziesiąty raz i, jak zawsze, cieszyły się dużą popularnością wśród młodych futbolistów.

Podziękowania trenerom, zawodnikom oraz ich rodzicom złożył Arkadiusz Kraszkiewicz zastępca prezydenta Wejherowa, który przybył na zakończenie Akcji. Z kolei Trener Tadeusz Ciapa podziękował wszystkim młodym zawodnikom za aktywność i sportową postawę oraz Miastu za wsparcie finansowe przedsięwzięcia.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, słodycze i zdjęcia drużyn. Czas spędzony na świeżym powietrzu, świetna zabawa, doskonalenie piłkarskich umiejętności to ogromny plus wakacji spędzonych w mieście.

Warto dodać, że Akademia prowadzi również Akcję Lato na terenie gm. Wejherowo, w Bolszewie, Gościcinie i Orlu. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne i kończą się również bezpłatną wycieczką. Uczestniczyć w nich mogą wszystkie dzieci, nie tylko te, które trenują w Akademii.

Źródło: wejherowo.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%