Zamknij
REKLAMA

Kaszubianki Zelewo na podium Ogólnopolskich Igrzysk

07:30, 03.09.2021 | K.L
Skomentuj Fot. luzino.eu
REKLAMA

Koło Gospodyń Wiejskich Kaszubianki Zelewo reprezentowało województwo pomorskie w zawodach przeciągania liny podczas XXIV Ogólnopolskich Igrzysk LZS w Spale i zajęło 3 miejsce. Zawodniczki, które wcześniej wygrały Wojewódzkie Igrzyska LZS w Luzinie, zmierzyły się z najlepszymi drużynami z terenu całej Polski.

Kaszubiankom z Zelewa serdecznie gratulujemy, że tak godnie reprezentowały nasze województwo. Zelewo, na Igrzyskach LZS, reprezentowali również piłkarze LZS Suchocki Zelewo, dla których był to debiut w takiej imprezie. Drużyna Luzińskiej Ligi Sołeckiej LZS, zaprezentowała się znakomicie, będąc blisko awansu do najlepszej czwórki Mistrzostw Polski LZS. Ostatecznie zajmując 5 miejsce w Polsce.

Jak by tego było mało, świetny wynik w Mistrzostwach Polski LZS w wyciskaniu odważnika uzyskała Wioleta Bonk - zajęła 4 miejsce.

Sportowcy mieli okazję rywalizować w największej imprezie sportowej dla środowiska wiejskiego, w której uczestniczyło ponad 1350 zawodników z całej Polski. Reprezentacja pomorza liczyła blisko 100 osób.

Źródło: luzino.eu

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%