Zamknij
REKLAMA

Zapisy do Ligi Piłki Nożnej – kategoria OPEN

09:15, 11.01.2022 | M.F.
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Wszyscy chętni miłośnicy amatorskiej piłki nożnej mogą się jeszcze zapisać. Mecze będą rozgrywane w systemie każdy z każdym.

Rozgrywki będą odbywały się na boisku Orlik, które wchodzi w skład obiektów MOSiR-u. Mecze będą rozgrywane w systemie ligowym każdy z każdym, a na boisku łącznie przebywać będzie 6 zawodników (5 w polu + bramkarz). Organizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie. Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na dzień 22 stycznia, a w zależności od ilości zapisanych drużyn zakończą się pod koniec lutego. Mecze będą rozgrywane w soboty w godzinach 16 –  20. Zapisy drużyn przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą e-mail: [email protected] do 14.01.2022r. Po tym terminie zostanie rozpisany harmonogram ligi.

Koszt udziału  zespołu w rozgrywkach wynosi 200 zł. Przewidywana ilość zespołów w lidze to 6-8 drużyn. Podczas zapisów uczestnicy proszeni są o podanie nazwy drużyny, imienia i nazwiska kapitana, miejscowości oraz numeru kontaktowego. Każdy z wysyłających zgłoszenie zostanie poinformowany po upływie terminu zgłoszeń o tym czy jego zespół będzie uczestniczył w rozgrywkach.

Źródło: mosir.reda.pl

(M.F.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%