SMS zrewanżował się na Tytanach

14:00, 04.04.2022 .
Skomentuj fot. Tytani Wejherowo/fb fot. Tytani Wejherowo/fb

Przemysław Warmbier był najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku w meczu SMS ZPRP II Płock z Tytanami Wejherowo. Dla wejherowian może być to tylko nagroda pocieszenia, bo w tym najważniejszym rezultacie, to górą byli gospodarze z Płocka.

Wejherowianie już od pierwszych minut musieli gonić wynik spotkania. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie 3:0. Tytanom dopiero w 25. minucie udało się zbliżyć na różnicę jednego bramki (11:10), ale i tak ostatecznie pierwszą połowę przegrali 14:10.

Po zmianie stron nie było lepiej. Podopiecznym trenera Roberta Wicona ani razu nie udało się doprowadzić do remisu. Z Płocka wejherowianie wrócili na tarczy przegrywając 24:29. Tym samym płocczanie zrewanżowali się za porażkę z poprzedniej rundy. Wówczas Tytani wygrali u siebie 33:26.

Mimo przegranej w minionej kolejce Tytani utrzymali 4. miejsce w tabeli. Na swoim koncie wejherowianie mają 33. punkty. Liderem rozgrywek jest KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna.

W meczu z SMS ZPRP II Płock Tytani Wejherowo zagrali w składzie: Damian Nowosad, Sławomir Jurkiewicz (3 bramki), Wiktor Klaman, Marcin Wicki (1), Tomasz Bartoś (3), Przemysław Warmbier (6), Michał Przymanowski, Norbert Wejher (3), Mikołaj Sałata (1), Radosław Sałąta (5), Marcin Żyłowski, Konrad Rompa, Alex Pałkowski, Jakub Pohnke, Szymon Cholcha.