Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie roku najmłodszych piłkarzy Stolema Gniewino

10.49, 23.11.2022 KL Aktualizacja: 11.00, 23.11.2022
Skomentuj Fot. Stolem Gniewino
REKLAMA

Uroczystość z okazji podsumowania roku 2022 najmłodszych piłkarzy Stolema Gniewino zorganizowano 18 listopada w sali kinowej w Centrum Kultury w Gniewinie. W ten sposób podziękowano zawodnikom za ich osiągnięcia piłkarskie.

Głównymi bohaterami spotkania w Centrum Kultury w Gniewinie tego dnia byli najmłodsi trenujący w Stolemie oraz ich najwierniejsi kibice - rodzice. Na widowni zasiedli także dyrektorzy szkół: Grzegorz Pukszta i Łukasz Krefta oraz sponsorzy.

Na początku uroczystości wszyscy wspólnie obejrzeli film z okazji 30 lecia klubu, a następnie trenerzy Tomasz Dołotko i Rafał Lessnau zaprezentowali swoje drużyny. Na slajdach można było zobaczyć w ilu wydarzeniach oraz turniejach klubowicze brali udział, a także to, co chcą zrobić w przyszłości.

Po prezentacjach przyszedł czas na wręczenie pamiątkowych zdjęć grupowych i medali dla wszystkich zawodników oraz statuetek dla najbardziej wyróżniających się.

Warto dodać, że Klub Sportowy Stolem Gniewino obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia. Obchody zapowiedziano na grudzień br.

Źródło: Stolem Gniewino

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%