Zamknij
REKLAMA

Street Dance w Rumi. Rywalizowali tancerze z całej Polski

17:53, 04.11.2017 | G.B
Skomentuj
REKLAMA

Około 250 tancerzy rywalizowało podczas szóstej edycji Eat your Feet w Rumi. Te zawody taneczne w stylach street dance przyciągnęły do miasta zawodników z terenu całej Polski.

Bazą zawodów tanecznych, które zorganizowano w sobotę 3 listopada była Hala MOSiR w Rumi.

Zmagania taneczne rozpoczęły się już o godzinie 10.30 a tancerze rywalizowali w kategoriach: Hip Hop 1 vs 1, House dance 1 vs 1, Popping 1 vs 1, Eat Your Beat i Formacje Showcase.
Szczególnie atrakcyjne i widowiskowe były zmagania w ramach konkurencji "Eat Your Beat", gdzie nie było ograniczeń, jeśli chodzi o zaprezentowany styl taneczny a zawodnicy tańczyli do muzyki zupełnie niezwiązanej z kulturą street dance. Odważni uczestnicy tej konkurencji prezentowali więc swój taniec do utworów Zdzisławy Sośnickiej, czy też Britney Spears. W tym przypadku oceniano oprócz techniki tanecznej także umiejętności aktorskie i muzykalność.

- W zawodach uczestniczy około 250 tancerzy. Przyjechali zawodnicy z całej Polski, rywalizowało także kilku tancerzy zza wschodniej granicy. Jeśli chodzi o poziom zaprezentowanych układów tanecznych to jest on dosyć wysoki-informuje Aleksandra Magnus "Paola", sędzia zawodów.

Zawody powstały z inicjatywy tancerzy Stowarzyszenia Grupy Tanecznej EMBI. 

(G.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%