Zamknij
REKLAMA

Konkurs wielkanocny dla dzieci

13:00, 12.03.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Trwa XXII Miejski Konkurs Wielkanocny dla dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół średnich z Redy. Tematem konkursu jest palma wielkanocna, puzzle z jajkiem, wazon lub doniczka z motywem wiosennym, jajko wielkanocne i wiosenna mandala.

Organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego, parafia Św. Wojciecha w Ciechocinie i Miejski Dom Kultury w Redzie. Celem konkursu jest kultywowanie zwyczajów związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą oraz prezentacja najciekawszych prac w powiązaniu z techniką a także konfrontacja osiągnięć plastycznych uczniów.

Technika wykonania prac jest dowolna z różnych materiałów jak np: żarnowiec, bukszpan, bazie, suche kwiaty, krepa, wstążka, wydmuszki, tektura, pianka, papier, drewno, glina, masa solna, gałązki, papierowa wiklina, butelka, słoik, doniczka, styropian, balon, plastelina i ziarna.
Prace  oceniane będą indywidualnie. Powinny zawierać elementy dekoracyjne własnoręcznie zrobione, nawiązujące do Świąt Wielkanocnych lub motywów wiosennych. Każda praca powinna zawierać imię i nazwisko autora, klasę, nazwę szkoły, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

Prace należy składać w SP nr 3 w świetlicy szkolnej do 19 marca. Wręczenie nagród odbędzie się 25 marca o  godz. 12:30 po mszy w kościele Św. Wojciecha w Ciechocinie. Wystawę można oglądać w SP nr 3 w dniach 20-24 marca.

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone