Zamknij
REKLAMA

Andropauza 3, czyli jak żyć i nie zwariować

12:33, 11.05.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

W ostatni poniedziałek maja gwiazdy trzeciej odsłony znanej i lubianej komedii „Andropauza” odwiedzą Wejherowo. Na deskach Wejherowskiego Centrum Kultury wystąpią Agata Załęcka, Maciej Damięcki, Piotr Pręgowski, Sylwester Maciejewski oraz Piotr Dąbrowski. Spektakl, który zaplanowany został na 28 maja, rozpocznie się o godz .20:15.

O czym opowiada przedstawienie pt. „Andropauza 3, czyli jak żyć i nie zwariować?. Czterech dziarskich studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, tj. Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, którzy zostali brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Adama Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Na pełnym morzu okazuje się, że żaden z bohaterów nie ma pojęcia o tym, jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas: "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!".

„Andropauza 3” to zabawna opowieść o jesieni życia, z oczywistym przesłaniem, że życie zaczyna się po sześćdziesiątce. Sztukę napisali oraz wyreżyserowali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. Początek spektaklu przewidziano na godzinę 20:15. Bilety można nabyć w WCK lub online.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

annawrocka85annawrocka85

0 0

Właśnie dlatego chciałabym iść z mężem na ten spektakl żeby się dowiedzieć "jak żyć żeby nie zwariować".
Anna Nawrocka 13:12, 23.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone