Zamknij
REKLAMA

10 szkół średnich zagrało w grę miejską

14:00, 30.05.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Dziesięć szkół ponadgimnazjalnych z Wejherowa, Redy i Rumi uczestniczyło w grze miejskiej pod tytułem „Młodzi razem dla bezpieczeństwa”.
Grę miejską przygotował Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we współpracy z Starostwem Powiatowym w Wejherowie oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej i policją.

Zawody zostały przeznaczone dla zespołów, stworzonych przez młodzież z 10 szkół ponadgimnazjalnych z Wejherowa, Redy i Rumi, których zadaniem było dotarcie do wyznaczonych punktów tematycznych oraz wykonanie zadań w zakresie wiedzy o bezpieczeństwie. Drużyna reprezentująca PZPOW z koła Sporty Pożarnicze w składzie: Kamila Sikora, Julia Hebel i Jakub Zocholl wraz z opiekunem drużyny Karoliną Jankowską, podjęła się obrony zdobytego rok wcześniej miejsca lidera.

Natomiast wychowankowie koła Sporty Pożarnicze w osobach: Kamila Sztukowska, Hanna Pranga i Kacper Szlonszkiewicz pod opieką kpt. Zbigniewa Dorawy, reprezentujący Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej i PZPOW zorganizowali punkt tematyczny i przygotowali zadania z zakresu ochrony przeciwpożarowej.  

-Poziom zawodów stał na bardzo wysokim poziomie a zadania, które musieli wykonać zawodnicy sprawiły, że sporo wysiłku i trudu należało włożyć, aby zaliczyć je z najlepszym wynikiem – wyjaśniają organizatorzy.

W klasyfikacji końcowej drużyna reprezentująca PZPOW ponownie zajęła pierwsze miejsce w tegorocznej edycji gry miejskiej. 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone