Zamknij
REKLAMA

Statuetki dla utalentowanej młodzieży

16:00, 01.10.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W auli Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie odbyła się Gala Talentów 2018, zorganizowana przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych.

Już po raz trzeci placówka wyróżniła najbardziej uzdolnionych uczestników zajęć. Dyrektor Andrzej Byczkowski i wicedyrektor Mariola Błaszczuk przyznali nagrody w postaci statuetki Gryfa za najwybitniejsze osiągnięcia w ośmiu kategoriach. Dodatkowo cztery osoby otrzymały nagrody za szczególne osiągnięcia.

I tak, w kategorii plastyka laureatką została Julia Blok, w kategorii teatr – Oliwia Gwizdalska, w kategorii fotografia - Julia Koprowska, w kategorii muzyka – Dominika Abramczyk, w kategorii poezja – Lucyna Hinc, w kategorii dziennikarstwo – Maksymilian Rudnik, w kategorii sport indywidualny- Roksana Słupek, w kategorii sport drużynowy – drużyna tenisa stołowego Katarzyna i Magdalena Płotka. Natomiast nagrody dodatkowe otrzymali: Kacper Konkol za osiągnięcia w radiojachtingu, Zofia Tartas za osiągnięcia muzyczne, poetycki i plastyczne, Magdalena Mikulska za osiągnięcia muzyczne i Weronika Glock za osiągnięcia plastyczne.

W uroczystej gali uczestniczyli m.in. starosta powiatu wejherowskiego Gabriela Lisius, wicestarosta Witold Reclaf i członkowie zarządu powiatu Jacek Thiel i Wojciech Rybakowski, wiceprezydent Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz, burmistrz Redy Krzysztof Krzemiński, dyrektorzy szkół i placówek powiatowych oraz młodzież i instruktorzy PZPOW.

-Gratuluję laureatom oraz dziękuję dyrekcji placówki i kadrze pedagogicznej za wielką pracę i zaangażowanie, jakie wkładają w rozwijanie talentów młodzieży z powiatu wejherowskiego – mówiła starosta Gabriela Lisius.

Ceremonię uświetniły występy chóru, studia wokalnego i grupy tanecznej. Goście mieli również okazję zobaczyć film z działalności placówki oraz prezentację fotograficzną z projektu międzynarodowego w Flecken Zechlin.
 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone