Zamknij
REKLAMA

Afera Kryminalna w Redzie, Rumi i Wejherowie

12:16, 02.10.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Kolejna edycja Afery Kryminalnej przed nami. W ramach największego na Pomorzu festiwalu kryminału na terenie powiatu wejherowskiego zorganizowane zostaną spotkania autorskie.

Afera Kryminalna wystartowała w 2011 roku z inicjatywy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku oraz gdańskiego wydawnictwa Oficynka. Od początku swojego istnienia festiwal kryminału gościł najznamienitszych twórców kryminału, thrillera i sensacji.

W ramach wydarzenia z czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wejherowie spotka się znany i ceniony przez czytelników Wojciech Chmielarz. Pisarz publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce”, „Pocisku” i „Polityce”. Spotkanie autorskie zaplanowane zostało na najbliższą sobotę o godz. 16:00.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Redzie gościła będzie autorka bestsellerowych kryminałów Katarzyna Puzyńska. Pisarka debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Z czytelnikami redzkiej biblioteki spotka się w najbliższą sobotę o godz. 15:30.

W ramach Afery Kryminalnej Stacja Kultura zaprasza na spotkanie z Katarzyną Bondą, jedną z najpopularniejszych pisarek powieści kryminalnych w Polsce. Autorka takich książek jak: „Pochłaniacz”, „Okularnik”, „Florystka” oraz „Czerwony Pająk” do Rumi przyjedzie w najbliższą sobotę. Spotkanie autorskie ma rozpocząć się o godz. 17:00.

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone