Zamknij
REKLAMA

Tłum na koncercie Krzysztofa Krawczyka

11:38, 15.10.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Słynny wokalista, który od kilkudziesięciu lat jest obecny na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej, wystąpił dla rumskich przedstawicieli swojego pokolenia. Jak wielokrotnie podkreślała widownia, zaprezentowany przez Krzysztofa Krawczyka poziom artystyczny przerósł wszelkie oczekiwania.

„Mój przyjacielu”, „Bo jesteś Ty”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną” – między innymi te utwory wybrzmiewały przez cały miniony weekend (13-14 października) w hali MOSiR z okazji Rumskiego Dnia Seniora. Krzysztof Krawczyk dał dwa wieczorne koncerty, wzbudzając zachwyt u około 1800 osób. Wstęp był bezpłatny.

- Koncert był bardzo udany. Jest to gwiazda naszego pokolenia, wszyscy znają Krzysztofa Krawczyka i jego utwory. Miał niesamowity kontakt z publicznością, a śpiew przeplatał dowcipami i sytuacyjnymi wstawkami – mówi Mieczysław Grzenia, prezes Rumskiej Rady Seniorów. – Naprawdę był to strzał w dziesiątkę, o czym świadczy też frekwencja, hala była pełna i w sobotę, i w niedzielę. Publiczność była bardzo zaangażowana, zaśpiewała nawet artyście „Sto lat”, czym był zaskoczony – dodaje.

To jednak niejedyne atrakcje, które w miniony weekend czekały na seniorów. Najstarsi mieszkańcy miasta mogli również m.in. skorzystać z punktu rehabilitacyjnego, pobrać tzw. pudełka życia, otrzymać miejskie gadżety oraz kartki z życzeniami przygotowane przez dzieci z rumskich szkół, a także poczęstować się kawą i ciastkiem.

– Mam nadzieję, że w najbliższych latach podczas Rumskiego Dnia Seniora będziemy gościć gwiazdy podobnego formatu, również w rozrywkowym charakterze – podsumowuje Mieczysław Grzenia.

W koncertach, oprócz gości oraz osób im towarzyszących, uczestniczyli także burmistrz Michał Pasieczny oraz przewodniczący rady miejskiej Ariel Sinicki, którzy wspólnie życzyli najstarszym mieszkańcom wszystkiego, co najlepsze, w tym sił do podejmowania kolejnych ważnych inicjatyw jako Rumska Rada Seniorów.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone