Zamknij
REKLAMA

Karnawałowa zabawa z maskami

20:00, 03.01.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych przebrań, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 5 stycznia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan organizuje warsztaty dla dzieci, które pozwolą stworzyć barwne maski.

Na polskim karnawale nie może na nim zabraknąć kolorowych i oryginalnych masek, które uświetnią każdą zabawę. Choć maski z różnych krajów znacznie różnią się od siebie, to na żadnej nie brakuje błyszczących elementów, piórek i kolorowych ozdób. Na warsztatach kreatywnych maluchy będą miały okazję samodzielnie wykonać kolorowe maski, które będą przypominać ptaki.

Bazą do powstania prac będą utwardzone szablony masek w różnych kształtach, w tym sowy, rudzika, dzięcioła czy gila, które następnie będą malowane i dekorowane. Maluchy będą mieć do dyspozycji barwne piórka, klej, dodatki pasmanteryjne oraz kredki. Dodatkową atrakcją będzie część edukacyjna spotkania, prowadzący będą opowiadać dzieciom o zwyczajach polskich ptaków oraz ciekawostkach związanych z ich wyglądem i upierzeniem.

Warsztaty kreatywne odbędą się 5 stycznia w Rumi. Zajęcia będą prowadzone od godziny 12:00 do 18:00. Wstęp bezpłatny.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone