Zamknij
REKLAMA

Młodzież na projekcie w Heppenheim

12:30, 08.01.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Wychowankowie Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie wyjechali do Niemiec na polsko-niemiecki projekt pod nazwą „Demokracja”.

Jeszcze w grudniu zeszłego roku odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu młodzieży z powiatu wejherowskiego na projekt międzynarodowy do Niemiec. Wybrana młodzież to najzdolniejsi uczestnicy kół zainteresowań o tematyce kulturalno-oświatowej, działających przy Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych, która to młodzież w 2018 roku wyróżniała się swoimi osiągnięciami. Spotkanie poprowadzili koordynatorzy działu programowego Domu Pojednania i Spotkań w Gdańsku - Andrzej Kizel, pedagog i koordynator projektów międzynarodowych oraz Mateusz Wons, tłumacz polsko-niemiecki podczas programów.

-Wyjazd do Niemiec jest swoistą nagrodą za systematyczną pracę na zajęciach oraz osiągane lokaty w konkursach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim – mówi Mariola Błaszczuk, wicedyrektor placówki.

Tegoroczne seminarium zostanie poświęcone tematyce demokracji i odbywa się w dniach od 7 do 13 stycznia w Haus am Maiberg w Heppenheim w Niemczech. Projekt organizowany jest przez Dom Pojednania i Spotkań w Gdańsku, a koordynatorem projektu z ramienia PZPOW w Wejherowie jest wicedyrektor  Mariola Błaszczuk. Natomiast opiekunami młodzieży podczas wyjazdu zostali Adrianna Gabryelczyk, pedagog i germanista oraz Mateusz Wons, tłumacz polsko-niemiecki.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

mariola.czosnekmariola.czosnek

0 0

Gratulacje dla młodzieży! 08:19, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone