Zamknij
REKLAMA

Gdyńska giełda szkół średnich

14:00, 01.02.2019 | D.D./UM Gdynia
REKLAMA
Skomentuj

Choć do kwietniowych egzaminów i późniejszej rekrutacji zostało trochę czasu, już dziś warto sprawdzić jak wyglądać będzie nabór do szkół średnich, a także zaplanować swoją wizytę na Gdyńskiej Giełdzie Szkół.

Uczniów wybierających się do liceów bądź techników nie obowiązuje rejonizacja. Oznacza to, że mogą wybrać dowolną szkołę średnią czy to w miejscu swojego zamieszkania czy poza nim. Oferta gdyńskich szkół jest wszechstronna i różnorodna i dostosowana do oczekiwań młodzieży oraz potrzeb stale zmieniającego się i wymagającego rynku pracy. Każda gdyńska szkoła średnia posiada inne profile klas, do których obowiązywać będą różne progi punktowe. 
 
Dla wszystkich, którzy w sposób bardziej szczegółowy chcą zapoznać się z ofertami poszczególnych placówek, przygotowywana jest coroczna Gdyńska Giełda Szkół. W jej ramach można będzie zapoznać się ze specjalnie przygotowanymi informatorami dla ósmoklasistów i gimnazjalistów. Tegoroczna edycja giełdy odbędzie się 1 kwietnia w hali Gdynia Arena. Szczegółowe informacje dostępne będą za pośrednictwem portalu Gdynia Edukacyjna.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone