Zamknij
REKLAMA

Aktorzy i twórcy filmu „Całe szczęście” w Wejherowie

19:51, 03.03.2019 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Można było porozmawiać z popularnymi aktorami i reżyserem Tomaszem Koneckim. W Wejherowie odbył się pokaz specjalny filmu „Całe szczęście”.

Sobotni seans poprzedził ogólnopolską premierę, która zaplanowana została na wtorek. W pokazie specjalnym uczestniczyli twórcy filmu, w tym między innymi reżyser Tomasz Konecki. Wszyscy zaznaczali, że obraz powstawał w wyjątkowej scenerii, przy zaangażowaniu wielu sympatycznych i otwartych ludzi.

- Film stworzony został dzięki Państwa przychylności – mówił do zebranych w Filharmonii Kaszubskiej Tomasz Konecki, reżyser. - Dla nas było to bardzo miłe doświadczenie. Pracujemy na terenie całego kraju, ale tutaj byliśmy przyjęci w sposób niezwykły, za co serdecznie dziękujemy.

Przypomnimy, że zdjęcia do filmu „Całe szczęście” realizowane były na przełomie sierpnia i września ubiegłego roku. Akcja toczy się między innymi w Pucku i Wejherowie. Główny bohater filmu, w którego rolę wciela się Piotr Adamczyk, jest filharmonikiem, w związku z czym część zdjęć realizowano na terenie Filharmonii Kaszubskiej.

- Możemy zobaczyć nasze miasto z innej perspektywy – mówi Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa. - Myślę, że dla nas jest to doskonała promocja. Wszyscy, którzy usiądą w salach kinowych na terenie całego kraju, będą mogli zobaczyć między innymi Filharmonię Kaszubską, która zmieniła Wejherowo i jego kulturę.

Film „Całe szczęście” do kin ma trafić 8 marca. Oprócz Piotra Adamczyka na dużym ekranie będzie można zobaczyć też m.in. Romę Gąsiorowską, Mariettę Żukowską, Joannę Liszowską, Tomasza Sapryka oraz Joachima Lamżę.

 

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ElwiraElwira

8 1

Pokaz dla znajomych urzędników i z filharmonii, a tak reklamowali że każdy może kupić bilet, a jak się szło do kasy to miejsc brak. 09:18, 04.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JoaJoa

1 1

Ja kupiłam bilety na 12 miejsc w sobotę przez internet więc nie rozumiem problemu, w większości ludzie kupują przez internet wiec normalne że jak ktoś idzie przed seansem to biletów brak. 07:25, 12.03.2019


REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone