Zamknij
REKLAMA

Aktorzy i twórcy filmu „Całe szczęście” w Wejherowie

19:51, 03.03.2019 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Można było porozmawiać z popularnymi aktorami i reżyserem Tomaszem Koneckim. W Wejherowie odbył się pokaz specjalny filmu „Całe szczęście”.

Sobotni seans poprzedził ogólnopolską premierę, która zaplanowana została na wtorek. W pokazie specjalnym uczestniczyli twórcy filmu, w tym między innymi reżyser Tomasz Konecki. Wszyscy zaznaczali, że obraz powstawał w wyjątkowej scenerii, przy zaangażowaniu wielu sympatycznych i otwartych ludzi.

- Film stworzony został dzięki Państwa przychylności – mówił do zebranych w Filharmonii Kaszubskiej Tomasz Konecki, reżyser. - Dla nas było to bardzo miłe doświadczenie. Pracujemy na terenie całego kraju, ale tutaj byliśmy przyjęci w sposób niezwykły, za co serdecznie dziękujemy.

Przypomnimy, że zdjęcia do filmu „Całe szczęście” realizowane były na przełomie sierpnia i września ubiegłego roku. Akcja toczy się między innymi w Pucku i Wejherowie. Główny bohater filmu, w którego rolę wciela się Piotr Adamczyk, jest filharmonikiem, w związku z czym część zdjęć realizowano na terenie Filharmonii Kaszubskiej.

- Możemy zobaczyć nasze miasto z innej perspektywy – mówi Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa. - Myślę, że dla nas jest to doskonała promocja. Wszyscy, którzy usiądą w salach kinowych na terenie całego kraju, będą mogli zobaczyć między innymi Filharmonię Kaszubską, która zmieniła Wejherowo i jego kulturę.

Film „Całe szczęście” do kin ma trafić 8 marca. Oprócz Piotra Adamczyka na dużym ekranie będzie można zobaczyć też m.in. Romę Gąsiorowską, Mariettę Żukowską, Joannę Liszowską, Tomasza Sapryka oraz Joachima Lamżę.

 

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (2)

ElwiraElwira

8 1

Pokaz dla znajomych urzędników i z filharmonii, a tak reklamowali że każdy może kupić bilet, a jak się szło do kasy to miejsc brak. 09:18, 04.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JoaJoa

1 1

Ja kupiłam bilety na 12 miejsc w sobotę przez internet więc nie rozumiem problemu, w większości ludzie kupują przez internet wiec normalne że jak ktoś idzie przed seansem to biletów brak. 07:25, 12.03.2019


REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone