Zamknij
REKLAMA

Wybrano nowy zarząd PZERiI

10:00, 12.03.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
M.O.

Podczas walnego zebrania członków oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gniewinie wybrano nowy zarząd, komisję rewizyjną i delegatów na zjazd okręgowy w Gdańsku.

Oddział Okręgowy w Gdańsku powołał oddział rejonowy PZERiI w Gniewinie. W związku z tym przekształceniem odbyło się walne zebranie członków, podczas którego wybrano nowe władze. Spotkanie rozpoczęto minutą ciszy, którą uczczono pamięć zmarłych członków. W zaproszonych gości byli m.in. wójt gminy Gniewino Zbigniew Walczak i przewodnicząca rady gminy Judyta Smulewicz.

-Przyjęty w minionym roku plan pracy został w całości zrealizowany – mówiła przewodnicząca Teresa Kaczmarek. - Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w życiu naszej gminy i spełniać swoje ciche marzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju naszego związku i włożyli swoje serca, a szczególnie władzom gminy za okazywane wsparcie.

Po sprawozdaniu odbyły się wybory władz - siedmioosobowego zarządu oddziału, trzyosobowej komisji rewizyjnej oraz dwóch delegatów na zjazd okręgu gdańskiego. W skład zarządu weszli: przewodnicząca Teresa Kaczmarek, wice przewodnicząca Danuta Machalińska, wiceprzewodnicząca Danuta Zaremba, sekretarz Elżbieta Napieraj, skarbnik Bogumiła Kornacka oraz członkowie Irena Świętkowiak i Maria Malec.

W skład komisji rewizyjnej weszli: przewodnicząca Eugenia Dobrzewińska, wice przewodniczący Wiesław Wójtowicz i sekretarz Grażyna Kadar. Natomiast delegatami na zjazd okręgu gdańskiego wybrano Teresę Kaczmarek i Bogumiłę Kornacką. Wybory odbyły się w sposób jawny a kandydaci wybrani zostali jednogłośnie.

-Energia i rozwój gminy to wasza energia i wasza zasługa - dodał wójt Zbigniew Walczak. - Jesteśmy z was dumni i dziękujemy za wszystko, co do tej pory uczyniliście. Życzę zdrowia, sił i zapału do dalszych działań.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone