Zamknij
REKLAMA

Fedorowicz rozśmieszył do łez

10:00, 15.03.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
Daria Dunajska

W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wejherowie odbyło się spotkanie ze znanym i cenionym aktorem i satyrykiem, a także autorem premierowej książki „Chamo Sapiens” – Jackiem Fedorowiczem.

Jacek Fedorowicz od zawsze zajmował się zawodowo rozśmieszaniem. Na rozpoczęcie kolejnej dekady życia przygotował kolejną nietypową książkę „Chamo Sapiens”, o której opowiadał na spotkaniu. Publiczność wysłuchała również jego słynne monologi i felietony. Jak zawsze Fedorowicz ujął słuchaczy wyrafinowanym humorem i błyskotliwą ironią.

Spotkanie z legendą polskiej telewizji, radia, kinematografii, kabaretu a zarazem wybitnym twórcą kultury niezależnej w czasach stanu wojennego przebiegało spontanicznie.

-Pretekstem do stworzenia felietonów bądź dialogów ponadczasowych może być wszystko czyli kolejkowe rozmowy, wieczorne wydanie serwisu informacyjnego, banały z głośników dworcowych, wynik meczu czy ocean bezwstydu sceny politycznej – mówi Jacek Fedorowicz. - Wobec czujnego ucha satyryka nikt nie może czuć się bezpieczny.

Przed licznie zgromadzoną publicznością Jacek Fedorowicz pokazał się jako postać starszego gentlemana o nienagannych manierach, która potrafi od razu zawładnąć salą, słuchaczami i otaczającą ich rzeczywistością. Były monologi, dialogi, skecze i scenki, wszystko wspaniale przedstawione przez samego autora.

A wrodzona dyplomacja i dobre maniery pozwoliły Fedorowiczowi w mistrzowski sposób rozśmieszyć publiczność do łez swoją celną ripostą, polotem i inteligenckim smakiem. Na zakończenie spotkania gość specjalny chętnie rozdawał autografy i podpisywał swoją książkę.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone