Zamknij
REKLAMA

Daniel Olbrychski odwiedził Wejherowo

11:00, 14.05.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
Daria Dunajska

W Wejherowie odbyło się otwarte spotkanie aktora teatralnego i telewizyjnego Daniela Olbrychskiego z mieszkańcami miasta. Dyskusja została zorganizowana w hotelu Olimp Business & SPA w Wejherowie w ramach cyklu spotkań z politykami, działaczami społecznymi i ludźmi kultury, dla których wartością jest demokracja.

Gościem specjalnym spotkania był Daniel Olbrychski, polski aktor filmowy i teatralny, od lat zaliczany do grona najlepszych polskich aktorów. Uwielbiany przez widzów, uchodzi za ikonę polskiej kinematografii. Stworzył wiele niezapomnianych kreacji filmowych i współpracował z największymi reżyserami w Polsce.

W spotkaniu uczestniczył poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Wałęsa, który wspólnie z aktorem i mieszkańcami debatował o wartościach łączących wszystkich Polaków.

-Nie możemy zgodzić się na bierność, musimy stać w obronie wolności konstytucji i demokracji. Demokracja bowiem, jak mówił klasyk, to być może najgorsza forma rządów, ale dotąd lepszej nie wymyślono – mówi aktor Daniel Olbrychski.

Aktor po raz pierwszy przyjechał do Wejherowa. Na spotkanie z niekwestionowanym królem polskiego kina przyszedł komplet publiczności. Po krótkim wstępie muzycznym Daniel Olbrychski odpowiadał na pytania publiczności. Rozmawiano o wolności - nie tylko słowa, ale i demokracji i współczesnej Polsce.

Na zakończenie spotkania zrobiono pamiątkowe zdjęcie z gościem specjalnym. Dwugodzinne spotkanie z ikonę polskiej kinematografii przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze. Nie zabrakło również owacji na stojąco i autografów.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

JaredJared

15 10

Bardzo dobry aktor, znakomite role. Przykre że na starość nie zadbał o zdrowie psychiczne. 14:48, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EdekEdek

5 0

Zabrakło kawy i ciastek dla wszystkich 09:05, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rotkamatorrotkamator

7 2

aktor to może ale jako człowiek myślący trzeźwo to..? 17:26, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rysiorysio

3 0

pewnie znowu na rauszu i ten wiek muzealny . 10:31, 19.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ANTYKODANTYKOD

1 0

HAHA ale osobistosc, obronca demokracji nastepny krol zbawiciel na bialym koniu, a kodziarstwo sie cieszy i cieszy. Czerwone okualary od owsiaka na planie anty pis i antyPOL reszta. 17:03, 29.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone