Zamknij
REKLAMA

Akcja na przestrzeni dworca PKP

11:00, 11.06.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
G.Kujawiński

W niedzielę 16 czerwca o godzinie 17:00 na przestrzeni dworca PKP Gdynia Główna odbędzie się Miejska Akcja w "Sieci". W poszukiwaniach twórczego kontrastu pomiędzy miejscem a aktem tworzenia staną się przestrzenie dworca kolejowego Gdynia Główna. Choreografki i wykonawcy zabiorą w podróż, gdzie bohaterami będą architektoniczne detale stacyjnego budynku oraz fascynująca sieć relacji i zależności międzyludzkich.

„W sieci” jest swoistym eksperymentem artystyczno-socjologicznym, platformą bezpośredniej interakcji widza z artystą w nieoczywistej przestrzeni. W przedstawieniu Aleksandry Koniecznej i Agaty Gregorkiewicz zagrają nie tylko uczestnicy Teatru Studenckiego Teatru Gdynia Główna, ale i widzowie, którzy skorzystają z zaproszenia do aktywnego udziału w performansie. Akcja jest drugim artystycznym Aktem obchodów jubileuszu 5-lecia istnienia Teatru Gdynia Główna, w ramach projektu „Urodziny w 5 Aktach”.

W wydarzeniu wezmą udział studenci Teatru Studenckiego TGG: Dorota Dunaj, Aleksandra Dunin, Karolina Ignatowicz, Jagoda Jojczyk, Anna Kaniewska, Weronika Kumpiak, Magdalena Kowalewska, Natalia Palicka, Klaudia Rutkowska, Joanna Weber, Fryderyk Kunikowski, Kacper Konkol, Filip Ordakowski, Dorian Zypper, Oliwer Zypper, Piotr Zwolan

Muzycy: Paweł Siewierski- gitara, Marek Przewłocki - skrzypce. Akcja jest podsumowaniem rocznej pracy studentów Teatru Studenckiego TGG. Projekt „Urodziny w 5 aktach” jest realizowany ze środków Miasta Gdynia oraz samorządu województwa pomorskiego.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone