Zamknij
REKLAMA

Letnie Wejogranie z gwiazdą i nagrodami

12:00, 29.07.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
Daria Dunajska

Po raz kolejny w parku miejskim w Wejherowie w samym środku wakacji odbył się festyn letni „Wejogranie”. W jednym z konkursów można było wygrać rower miejski, ufundowany przez Kaszubski Bank Spółdzielczy w Wejherowie.

Coroczne wydarzenie na polanie piknikowej za amfiteatrem obfitowało w liczne atrakcje dla całych rodzin, niezależnie od wieku. Strongmani zaprezentowali niezwykłą siłę, a najmłodsi mogli skorzystać z dmuchańców do skakania. Z myślą o dzieciach zaprezentowano również niezwykłe show z piosenkami „Budyń Julka Tuwima”. W znakomite humory wprawił wszystkich Kabaret Chyba z Wrocławia.

Natomiast koncert zespołu G.A.S.P. wprowadził publiczność w muzyczne przeboje polskiego rocka i zakończył się występem gwiazdy wieczoru Sylwii Grzeszczak. Kolejne hity artystki nuciła cała publiczność Wejogrania. W programie imprezy przygotowano także liczne konkursy i niespodzianki. W konkursie dla kobiet, pięć uczestniczek musiało odgadnąć tytuły piosenek. Ostatecznie najwięcej punktów udało się zdobyć pani Annie, która wygrała beżowo-czarny rower damski, ufundowany przez Kaszubski Bank Spółdzielczy w Wejherowie. Główną nagrodę zwyciężczyni wręczyła prezes zarządu banku Karolina Żurowska.

Nieco inny konkurs był przeznaczony dla mężczyzn. Uczestnicy musieli w żywiołowy sposób zatańczyć na scenie. Największe oklaski publiczności otrzymał pan Michał, który w nagrodę dostał czerwono-czarny rower męski, ufundowany przez lokalną firmę. Dodatkową atrakcją dla wszystkich był wielki owocowy tort urodziny na 20-lecie lokalnej telewizji i 4-lecie regionalnego radia.

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone