Zamknij
REKLAMA

W Redzie królowało disco polo [ZDJĘCIA]

15:02, 26.08.2019 | A.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Fabryka Kultury w Redzie

Setki osób bawiły się w sobotni wieczór na redzkim stadionie. Na jednej scenie wystąpili: Mejk, Fliger, Cristo Dance, Exaited oraz Andre.

Reda Disco Night to była prawdziwa gratka dla miłośników muzyki tanecznej. Impreza na stadion w Redzie przyciągnęła nie tylko mieszkańców, ale i wypoczywających na Pomorzu turystów. W rytm muzyki znanych i mniej popularnych artystów doskonale bawiły się całe rodziny.

Koncertowe popołudnie otworzył występ zespołu Mejk. „To chyba cud”, „Tańczę z nim do rana”, „Bo to miłość” czy „Na parterze” rozruszało zgromadzoną na redzkim stadionie publiczność.

Na scenie zaprezentowała się również grupa Fliger, którą wyróżnia twórczość w języku kaszubskim. Przybyli na redzki stadion bawili się również w rytm muzyki zespołu Cristo Dance.

Pod sceną naprawdę gorąco i tanecznie zrobiło się podczas koncertów formacji Exaited i Andre, których hity - „Ale Ale Aleksandra”, „Ta szalona Karolina”, „Mam Cię na oku” czy „Dziś Ci to powiem”, śpiewała niemal cała publiczność.

W trakcie Reda Disco Night organizatorzy zadbali też o najmłodszych, którzy mogli korzystać między innymi z dmuchanego placu zabaw. Dodatkową atrakcją wydarzenia były upominki od Fabryki Kultury.

 

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone