Zamknij
REKLAMA

Andrzej Cierniewski wystąpi dla rumskich seniorów

20:31, 18.09.2019 | źródło: UM Rumia
Skomentuj
REKLAMA

Z okazji Rumskiego Dnia Seniora w hali MOSiR koncert da Andrzej Cierniewski – obdarzony charakterystycznym głosem artysta znany nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Występ odbędzie się 5 października o godzinie 18:00. Wstęp jest bezpłatny, obowiązują jednak wejściówki. Na koncert zapraszają burmistrz Michał Pasieczny oraz przewodniczący Rady Miejskiej, Ariel Sinicki.

Dystrybucja bezpłatnych biletów rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (23 września). W pierwszej kolejności wejściówki mogą odbierać posiadacze Rumskiej Karty Seniora oraz mieszkańcy, którzy złożyli wniosek o jej wydanie. Bilety będą czekać w Urzędzie Miasta Rumi, a dokładniej w pokoju numer 113 (Referat Promocji i Komunikacji Społecznej). Każdej osobie, która okaże Rumską Kartę Seniora lub kopię wniosku o jej wydanie, przysługuje jeden bilet. W razie pytań należy zadzwonić pod numer telefonu 58 679 65 71.

Przed gwiazdą wieczoru wystąpi Gdańska Orkiestra Ogrodowa, którą mieszkańcy Rumi mieli już okazję usłyszeć m.in. podczas rodzinnego festynu zorganizowanego z okazji dnia patrona miasta (15 sierpnia).

Andrzej Cierniewski to dojrzały artysta obdarzony silnym, ciepłym, charakterystycznym głosem. Znany jest z doskonałego warsztatu wokalnego oraz z tego, że każdy swój koncert traktuje jako ten najważniejszy. Wśród najbardziej znanych utworów artysty wymienić można: „Tu jest twoje miejsce”, „Słodka Karolina” czy „Dwie morgi słońca”.

(źródło: UM Rumia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA