Zamknij
REKLAMA

Najmłodsi stworzyli tysiąc prac świątecznych

18:00, 26.12.2019 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Ponad 1500 prac plastyczno-literackich wpłynęło na konkurs pt. „Gwiazdka tuż, tuż…”, z czego nagrodzonych zostało 197 uczestników. Laureatów obdarowano atrakcyjnymi nagrodami. Grudniowa impreza od wielu lat cieszy się niegasnącym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.

W tym roku Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie otrzymał 1580 prac w kategorii: kartka świąteczna, grafika komputerowa, szopka i praca literacka z podziałem na prozę i poezję, z czego nagrodzonych zostało 197 uczestników. Dzięki funduszom Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Rumi oraz nagrodom rzeczowym Urzędu Miasta w Wejherowie, atrakcyjnymi upominkami nagrodzono 197 laureatów.

-Co roku poziom prac w konkursie jest niezwykle wysoki, więc jury musi obradować kilka dni, aby wyłonić najpiękniejsze dzieła z tych najładniejszych – mówi wicedyrektor placówki Mariola Błaszczuk.

Dla rozbawienia laureatów uroczystość rozpoczęła się pochodem pani Mikołajowej wraz ze świtą Elfów i Świętego Mikołaja w rytm piosenki „Świąteczna noc”, którą zaśpiewali wychowankowie Studia Wokalnego. Po zabawnym wstępie rozpoczęła się oficjalna część konkursu, podczas której dyrektor i wicedyrektor PZPOW z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Wejherowie wręczyli laureatom dyplomy oraz nagrody rzeczowe od Grand Prix, pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca do wyróżnień.

Przerwy pomiędzy kategoriami umilała recytacja wierszy laureatów oraz śpiew wychowanków Studia Wokalnego w składzie: Aleksandra Hutnik, Monika Zawadzka, Robert Szultk, Alicja Blaszke i Adrianna Klinkosz.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone