Zamknij
REKLAMA

Kąpiel w dźwiękach muzyki

05:53, 06.03.2020 | U.M.
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę, 8 marca w godzinach od 16:00 do 17:00 w Redzie odbędzie się niesamowity koncert relaksacyjny. W auli Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Łąkowej 36/38 odbędzie się koncert oryginalnych instrumentów m.in. gongów, mis tybetańskich, japońskich, kryształowych, dzwonków oraz innych instrumentów archaicznych.

Dźwięki takie relaksują, łagodzą stres, wyciszają myśli i emocje, wzmacniają system immunologiczny, a w efekcie poprawiają samopoczucie. Seans odbędzie się w pozycji leżącej, dlatego konieczne jest zabranie własnej karimaty lub koca, dodatkowo można przynieść poduszkę. Koncert poprowadzi Lucyna Bierut-Mazurek, która od 14 lat zajmuje się terapią dźwiękiem.

-Chodzi o odnalezienie spokoju w sobie, połączeniu z własnym wnętrzem, z własnym „ja”, a dźwięk archaicznego instrumentu jest nośnikiem dźwięku natury i wszystkiego co nas otacza - mówi Dorota Dobrzyńska, kierownik ds. kultury w Fabryce Kultury w Redzie. - Wibracja takiego dźwięku jest falą, którą fizycznie odczuwamy w ciele podczas seansu, a nawet długo po nim. Usuwa ona blokady energetyczne, które są przyczyną stresu oraz wielu chorób. Jest to wspaniała, naturalna metoda relaksacji.

Na zajęcia muzyczne nie obowiązują zapisy i wstęp wolny. Jednak w wydarzeniu nie mogą uczestniczyć osoby z rozrusznikiem serca.
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA