Zamknij
REKLAMA

Dzień bezpiecznego internetu

19:21, 19.03.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Na początku marca w Szkole Podstawowej nr 6 w Wejherowie obchodzono Dzień Bezpiecznego Internetu oraz Dzień Otwarty Szkoły. Celem tego święta było przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematyki, dotyczącej bezpieczeństwa online.

W związku z wydarzeniem uczniowie z klasy 3B i 3D wraz z nauczycielami Agnieszką Ziębakowską, Malwiną Mrzygłocką i Moniką Rzeppą przygotowali apel dla klas I-III na temat zagrożeń i zalet wynikających z korzystania z internetu. Kolejny dzień był Dniem Otwartym w szkole. Zebranych gości przywitał dyrektor placówki Piotr Litwin, a wicedyrektor Marzena Lesner przedstawiła krótką informację na temat oferty edukacyjnej.

W uroczystości uczestniczyła również wicedyrektor Justna Boszke. W części artystycznej wystąpiły dzieci z grupy zerowej z piosenką „Marcowe żaby”, które przygotowała Marlena Dickert. Następnie dzieci z klasy IID wraz z wychowawcą Ewą Ciborską zaśpiewały piosenkę pt. Abecadło. Część artystyczną zakończył taniec „Waka, Waka” dzieci z grupy tanecznej Moniki Rzeppy.

Panie wicedyrektorki oprowadzały zaproszonych gości po swojej szkole. Przyszli uczniowie grup przedszkolnych i klas pierwszych mieli okazję zobaczyć sale lekcyjne oraz wziąć udział w różnych zajęciach, które przygotowali dla nich nauczyciele placówki.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%