Zamknij
REKLAMA

Rekrutacje zakończone lub zawieszone

09:00, 28.03.2020 | D.D.
Skomentuj
Daria Dunajska
REKLAMA

Zakończyła się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych w szkołach podstawowych w Redzie. Natomiast w Wejherowie rekrutacja została zawieszona do odwołania.

Wyniki rekrutacji do publicznych przedszkoli oraz do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021 w mieście Redzie zostały podane do publicznej wiadomości w zmienionej formie.

Ze względu na wprowadzone w dniu 24 marca przez Ministra Zdrowia zaostrzenia związane z poruszaniem się po miastach ludności, listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych oprócz umieszczenia ich na drzwiach wejściowych placówek oświatowych, zostały przekazane przez pracowników sekretariatów szkół i przedszkoli w dniach 26 i 27 marca każdemu rodzicowi bądź opiekunowi prawnemu kandydata w formie emailowej lub telefonicznej (jeśli nie został podany adres email).

Natomiast w Wejherowie w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii zawieszone zostały dalsze czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Miasto Wejherowo, w terminie aż do odwołania.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA