Zamknij
REKLAMA

Najlepsze nauczycielki online z Redy

11:40, 18.04.2020 | D.D.
Skomentuj mat.prasowe
REKLAMA

Dwie nauczycielki z Redy, Irmina Żarska i Patrycja Lubaczewska-Molenda biorą udział w ogólnopolskim projekcie społecznym „Lekcje w sieci”.

Lekcje w sieci to społeczny projekt nauczycielski, który ma za zadanie pomóc nauczycielom, uczniom i rodzicom w dotarciu do zweryfikowanych i poukładanych tematycznie treści edukacyjnych na wszystkich poziomach edukacyjnych.

W działanie zaangażowało się wielu nauczycieli, którzy odpowiedzieli na apel o współtworzenie strony, która będzie łatwa w nawigowaniu, zgodna z podstawą programową, podana w przystępny i ciekawy sposób. Projekt jest w fazie rozwoju co oznacza, że każdego dnia na platformie będą pojawiały się kolejne lekcje. Dane autorów znajdują się przy każdym temacie.

Dwie nauczycielki z Redy, Irmina Żarska i Patrycja Lubaczewska-Molenda biorą udział w ogólnopolskim projekcie społecznym „Lekcje w sieci”. Ponadto Irmina Żarska, nauczycielka z Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Toniego Halika w Redzie została nominowana w kategorii „Przedmioty humanistyczne”, prestiżowego konkursu „Edukator roku online”.

Edukator Roku Online powstał dla tych, którzy każdego dnia transformują polską edukację, przenosząc ją do internetu. Nagrodami w konkursie są sprzęty elektroniczne do nauki online o łącznej wartości przekraczającej 17 tys. złotych. Głosowanie odbywa się codziennie i nieodpłatne, wystarczy podać i potwierdzić swój adres email.

Prywatna Szkoła Podstawowa im. T. Halika w Redzie jest jedną z zaledwie trzynastu szkół, które będą uczestniczyć w pilotażowym projekcie „Wiki-szkoła”, którego organizatorem jest stowarzyszenie Wikimedia, odpowiadające za tworzenie Wikipedii. Jednocześnie pozostali nauczyciele mogą składać wnioski o przyznanie pomocy zdrowotnej do dnia 30 kwietnia.

W związku ze stanem epidemii koronawirusa wnioski można składać jedynie drogą elektroniczną, poprzez wysłanie skanu lub zdjęcia dokumentu wraz z załącznikami np. faktura VAT, rachunek, zaświadczenie lekarskie i inne dokumenty uzasadniające przyznanie pomocy zdrowotnej, na adres emailowy redzkiego magistratu ([email protected]).

Kolejny termin składania wniosków w sprawie przyznania pomocy zdrowotnej wyznaczony został do dnia 30 września 2020 r.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA