Zamknij
REKLAMA

Wakacyjna amnestia i wolność wyboru

10:03, 28.07.2020 | R.K
Skomentuj
REKLAMA

Masz książki wypożyczone z biblioteki, których nie zwróciłeś i musisz zapłacić karę finansową? Już nie! Do końca wakacji obowiązuje amnestia!

Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi informuje, że do końca wakacji każdy czytelnik może zwrócić zaległe książki i nie płacić kary.

– To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby uregulować zaległości bez ponoszenia konsekwencji regulaminowych – podkreśla Krystyna Laskowicz, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rumi.

Akcja skierowana jest do wszystkich zapominalskich, którzy z różnych względów nie oddali książek, audiobooków czy gier planszowych pomimo upływu terminu zwrotu. Amnestia dotyczy materiałów wypożyczonych w Stacji Kultura oraz w filiach bibliotecznych w Rumi i potrwa do 31 sierpnia 2020 r.

Stacja Kultura oraz wszystkie filie rumskiej książnicy są już otwarte i umożliwiają czytelnikom wolny dostęp do księgozbioru. To oznacza, że znowu można swobodnie przemieszczać się między regałami i samodzielnie wybierać książki. Do 31 sierpnia placówki rumskiej biblioteki działają jednak w okrojonym wymiarze i skróconych godzinach otwarcia.

- Stacja Kultura (ul. Starowiejska 2) i Filia nr 1 (ul. Pomorska 11) pon-pt: 10-18; śr, sob: nieczynne

- Filia nr 2 (ul. Kościelna 17) pon-wt: 10-18 śr: 10-14; czw-pt: nieczynne

- Filia nr 4 (ul. Górnicza 19) czw-pt: 10-18; pon-śr: nieczynne

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%