Zamknij
REKLAMA

Druga edycja wystawy „Sztuka w czasach zarazy”

09:01, 07.03.2021 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Do 10 marca w Rumi można oglądać kolejną edycję wystawy „Sztuka w czasach zarazy”. Na ekspozycji znajduje się blisko 20 prac artystów z Bydgoszczy i okolic, którzy poprzez dzieła wyrażają emocje związane z pandemią. Są wśród nich Justyna Jułga, Inga Harasimowicz, Adam Papke i Adam Nowacki.

Obrazy wykonane różnymi technikami ilustrują uczucia, refleksje, skojarzenia, emocje związane ze społeczną izolacją, strach przed wirusem, ale także nadzieję na lepsze jutro.

–Wyobraźnia pozwala mi odrywać się od świata zewnętrznego, jego limitów i ograniczeń. Poczucie wolności zatem, jej panowanie nad jakością, wartością i radością mojej pracy zawodowej, nigdy, ani na chwilę, mnie nie opuściło. Życie codzienne to jednak inna sprawa. Brakuje mi spotkań z ludźmi, owego tak potrzebnego katharsis związanego z kontaktem z drugim człowiekiem, z wymianą myśli – mówi artysta Adam Nowacki.

Wystawę „Sztuka w czasach zarazy” w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi można oglądać do 10 marca w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%