Zamknij
REKLAMA

Paweł Małaszyński wystąpił z Spirit in the Forest

15.30, 01.04.2022 M.F.
Skomentuj fot. UM Wejherowo
REKLAMA

Kolejny klip zespołu Depech Mode, wejherowska grupa Spirit in the Forest nagrała przy współpracy z aktorem Pawłem Małaszyńskim. Zaproszony gość nie tylko grał w teledysku do „A Qustion of time”, ale i zaśpiewał razem z zespołem.

Rozmowy z Pawłem Małaszyńskim trwały od dawna, zależało nam ogromnie na jego udziale w naszym projekcie – mówi Kordian Sikorski, z zespołu Spirit in the Forest. - Po wspaniałych polskich aktorkach, które mogliśmy gościć – Katarzynie Figurze i Sylwii Gliwie, cieszymy się, że po raz kolejny będziemy pracować ze świetnym artystą, który jest także wielkim fanem Depeche Mode i chętnie zgodził się na udział w kolejnym naszym klipie. Na planie teledysku, który utrzymany jest w czarno-białej stylistyce, pracowało nam się wspaniale. Paweł pokazał swój aktorski kunszt i miał kilka świetnych pomysłów, co do realizacji klipu. Dał się także poznać jako świetny wokalista.

Paweł Małaszyński kibicuje wejherowskim muzykom, którzy – jak powiedział aktor – mają wrażliwość, pasję i miłość do muzyki.

Muzycy nagrywali teledysk w Pałacu w Kłaninie, a premiera klipu planowana jest na maj. Reżyserem klipu jest Robert Jop, a za realizację odpowiadało studio Movie Time.

Bardzo jestem ciekaw tego teledysku i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę chłopaków na żywo podczas ich koncertu – mówi Paweł Małaszyński, który nie wykluczył także wspólnych koncertów z wejherowskim zespołem.

Grupa Spirit in the Forest powstała w 2020 r. Jej skład tworzą: wokalista i klawiszowiec Kamil Podbielski (m.in. Pantoma, White Room, Slovenian Girl), gitarzysta Damian Podbielski (m.in. Pantoma, White Room, Slovenian Girl), basista Artur Baranowski (PPA, Złoty Kilof) i perkusista Kordian Sikorski (Bruno Światłocień, Pantoma). Kwartet postanowił zająć się nagrywaniem swoich wersji piosenek zespołu Depeche Mode. Do tej pory ukazały się single zespołu: pierwszy „Strangelove", z udziałem popularnej aktorki Katarzyny Figury oraz „Stripped”, w którym wystąpiła aktorka Sylwia Gliwa. Oba zostały zauważone i wysoko ocenione nie tylko w lokalnych rozgłośniach i portalach, ale także w wielu ogólnopolskich stacjach radiowych. W serwisie YouTube mają ponad 70 tysięcy wyświetleń.

źródło: UM Wejherowo

fot. UM Wejherowo

(M.F.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%