Zamknij
REKLAMA

Autor książek "Samotność w sieci", "Grand", "Gate" w Wejherowie

10.54, 28.05.2022 KL
Skomentuj
REKLAMA

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wejherowie zaprasza na spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim już w najbliższą środę. Z autorem książek "Samotność w sieci", "Grand", "Gate" rozmawiać będzie Krystian Nehrebecki.

Janusz Leon Wiśniewski spotka się z czytelnikami w środę, 1 czerwca w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wejherowie o godz. 17.00. Biblioteka zaprasza wszystkich, których interesuje temat miłości, związków, problemy współczesnego świata. Pan Janusz, choć z wykształcenia magister fizyki i ekonomii (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), doktor informatyki (Politechnika Warszawska) oraz doktor habilitowany chemii (Politechnika Łódzka), jest jednocześnie świetnym obserwatorem rzeczywistości i potrafi pisać.

Zaczął tworzyć w 2001 roku i można śmiało powiedzieć, że jest pisarzem płodnym. W swoim dorobku ma, nie licząc wcześniejszych 2 książek naukowych, 45 pozycji z takich gatunków jak literatura obyczajowa, romans, literatura piękna, reportaż, literatura podróżnicza, publicystyka, których większość trafiła na listy bestsellerów. Popularność przyniosła mu już pierwsza powieść "Samotność w sieci", na podstawie której powstał film oraz serial telewizyjny. Akcja dwu ostatnich: "Grand" i "Gate" toczy się w znanym sopockim hotelu. O tych i innych książkach porozmawia pan Janusz z czytelnikami w Bibliotece przy ul. Dworcowej 7. Spotkanie poprowadzi Krystian Nehrebecki. W imieniu organizatorów zapraszamy.

Fot. PBP w Wejherowie

 

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%