Zamknij
REKLAMA

Dzień Seniora z Powiatową Biblioteką

07.30, 25.11.2022 KL
Skomentuj Fot. PBP w Wejherowie
REKLAMA

Tradycją jest już spotkanie organizowane przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wejherowie z okazji Dnia Seniora. I w tym roku nie było inaczej. W miłej i radosnej atmosferze spotkali się niezmiennie młodzi duchem przyjaciele Biblioteki.

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wejherowie organizuje Dzień Seniora dla zaprzyjaźnionych czytelników, odbiorców wydarzeń, członków Dyskusyjnego Klubu Książki oraz studentów Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wśród zaproszonych gości znalazły się również przedstawicielki Rady Powiatu Wejherowskiego, panie: Genowefa Słowi Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu oraz Łucja Słowikowska przewodnicząca Komisji Zdrowia.

Wieczór odbył się po sąsiedzku, w gościnnych progach Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej. Życzenia seniorom z okazji ich święta, w imieniu własnym i pracowników biblioteki, złożyła Dyrektor Barbara Gusman. Z kolei o wrażenia artystyczne wieczoru zadbał gość muzyczny Felipe Alvarado, który wystąpił przed publicznością z cudownym koncertem.

Seniorzy, energiczni i młodzi duchem uczestnicy dziękowali organizatorom za wspaniałe przyjęcie. „Było pięknie - muzycznie, słodko i tanecznie. A to wszystko dzięki temu, że w Powiatowej Bibliotece Publicznej zawsze panuje klimat, który mnoży radość.” - to jeden z wpisów, który pojawił się na facebookowym profilu Biblioteki.

Źródło: PBP w Wejherowie

 

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%