Zamknij

Czardasz W.Bojek J.Naczk

Ofiar Stutthofu 82, 84-242 Luzino

58 678 20 40

O nas

Hotel Czardasz jest kameralnym obiektem, który już od wielu lat urzeka swoich gości gustownym wystrojem, wyśmienitą kuchnią oraz najwyższą jakością obsługi.

Otaczająca malownicza okolica lasów i łąk oddziela hotel od głośnej drogi krajowej nr 6 Szczecin-Gdańsk. Taka lokalizacja zachęca do spacerów i wycieczek oraz sprzyja wypoczynkowi. Bliskość przyrody, rozległe pola i łąki oraz przepiękne widoki sprawiają, że hotel Czardasz to idealne miejsce na przystanek w podróży, romantyczny weekend tylko we dwoje, rodzinne wakacje czy wymarzone wesele.

Hotel Czardasz wyróżnia cisza, spokój i dyskrecja oraz doskonałe zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Doceniają to goście biznesowi, uczestnicy konferencyjni jak i podróżni oraz rodziny z dziećmi.

Nowocześnie i oryginalnie urządzone wnętrza, 27 wygodnych i przytulnych pokoi, restauracja specjalizująca się w kuchni regionalnej, przestronny ogród z oczkami wodnymi oraz piękne 2 sale weselne sprawią, że każdy, kto choć raz zawitał w nasze progi, zapragnie do nas powrócić.