Zamknij

Express Biznesu

Gniewowska 7, 84-200 Wejherowo
58 736-33-22

O nasO tym, czy dany samorząd lub przedsiębiorstwo są zauważane i dobrze oceniane przez innych, decydują nie tylko sukcesy i osiągane wyniki. Równie ważne jest też  budowanie pozytywnego wizerunku. Realizacja ważnej inwestycji czy projektu to zwykle za mało – trzeba przecież zadbać, aby inne samorządy, przedsiębiorcy oraz mieszkańcy dowiedzieli się o tym, że coś takiego miało miejsce. 

Takie miejsce już jest, to magazyn „Express Biznesu”.

„Express Biznesu” to ekskluzywny magazyn, którego ambicją jest przekrojowe i obiektywne przedstawianie najważniejszych i najbardziej kreatywnych inicjatyw biznesowych i samorządowych będących w zasięgu województwa pomorskiego. Do proponowanego numeru pragniemy zaprosić wszystkie podmioty zrzeszone w Regionei jak i przedsiębiorców związanych z tym regionem.Nasze Wydawnictwo współpracuje z takimi organizacjami jak:  Pracodawcy Pomorza, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Pomorska Izba Rzemieślnicza MŚP, Pomorski Klub Biznesu, Starogardzki Klub Biznesu, Kaszubski Związek Pracodawców,”NORDA” Regionalna Izba Przedsiębiorców, Stowarzyszenie "Trefl Pomorze”

Express Biznesu jest również patronem wydarzeń medialnych: „FIRMA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”, którą organizuje Pomorska Izba Rzemieślnicza MŚP. „RZETELNEJ FIRMY”. „SKRZYDEŁ BIZNESU”. „FIRMA ROKU” przyznawanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. „TERAZ POLSKA”. „POMORSKI PRACODAWCA ROKU”. „LETNIA GALA BIZNESU”. „GALA EVENING PRACODAWCÓW POMORZA”, FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI