Zamknij
REKLAMA

Pijany wjechał do rowu, dostał dwa mandaty

14.00, 13.01.2022 M.F.
Skomentuj fot. KPP Wejherowo
REKLAMA

Wczoraj przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, w którym uczestniczył nietrzeźwy kierowca. Ponadto pojazd, którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu.

Policjanci wczoraj po godzinie 10:00 otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w miejscowości Łężyce w Alei Parku Krajobrazowego. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca samochodu renault wjechał do rowu. Jak ustalili policjanci, kierowca megane nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i wjechał do rowu. Podczas sprawdzania trzeźwości 50-letniego kierowcy okazało się, że miał on w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto w trakcie sprawdzania dokumentów, okazało się, że samochód którym jechał nie był dopuszczony do ruchu ponieważ od dwóch lat nie miał ważnych badań technicznych oraz zatrzymany był dowód rejestracyjny tego samochodu.

Policjanci na miejscu ukarali mężczyznę dwoma mandatami za dwa wykroczenia dotyczące spowodowania zdarzenia oraz jazdy samochodem niedopuszczonym do ruchu. Mandaty łącznie wyniosły 6500 zł.

Źródło: KPP Wejherowo

fot. KPP Wejherowo

(M.F.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

adad

0 0

Wideofilmowanie Wejherowo https://www.igorfilmuje.pl 10:12, 17.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

eeee

0 0

<a href="https://www.igorfilmuje.pl" target="_blank">Wideofilmowanie Wejherowo</a> 10:13, 17.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%