Zamknij
REKLAMA

7. poszukiwanych zatrzymanych w ciągu 24 godzin

13.20, 11.08.2022 KL
Skomentuj Fot. Zdjęcie poglądowe/pixabay.com
REKLAMA

Policjanci z wejherowskiej komendy oraz podległych jednostek w ciągu ostatnich 24 godzin zatrzymali 7 osób poszukiwanych. Część osób zatrzymanych trafiła już do aresztu śledczego.

Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości w celu uniknięcia kary i pozostania jak najdłużej na wolności. W ciągu 24 godzin zostali zatrzymani na terenie naszego powiatu przez dzielnicowych i kryminalnych z wejherowskiej komendy oraz podległych jednostek. Sześciu trafiło za kratki na podstawie sądowych nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego, a 33-letni mieszkaniec Gdyni poszukiwany był listem gończym od 2019 roku. Część z zatrzymanych mężczyzn już trafiła do aresztu śledczego. Dziś zgodnie z dyspozycją sądu kolejni poszukiwani przewiezieni zostaną do zakładu karnego.

Do policjantów z wejherowskiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których wszczynają oni poszukiwania. Codziennie kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

Źródło: KPP Wejherowo

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%