Zamknij
REKLAMA

Zderzenie dwóch osobówek na krajówce w Redzie

11:19, 21.03.2019 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło na ul. Wejherowskiej w Redzie. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Zgłoszenie o wypadku do KP PSP w Wejherowie trafiło w czwartek tuż po godz. 10. - Z przekazanej informacji wynikało, że doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów na pasie w kierunku Gdyni - informuje Mirosław Kuraś, oficer prasowy KP PSP w Wejherowie. - Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań i udzielili pomocy poszkodowanym.

Ostatecznie do szpitala przetransportowana została jedna osoba. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Jak poinformowali nas czytelnicy, zdarzenie spowodowało spore utrudnienia w ruchu.

[ALERT]1553164729816[/ALERT]

 

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

kierowcakierowca

4 0

Filmik wstawić bo jest na faktach bo wymusił pierwszeństwo. 13:58, 21.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone