Zamknij
REKLAMA

Lepiej zwolnij! Mogą posypać się mandaty

14:13, 18.09.2019 | A.W
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższy piątek pomorscy policjanci przeprowadzą działania pn. „Prędkość na drodze krajowej nr 6”. Funkcjonariusze sprawdzają, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości.

Celem działań jest ograniczenie ilości zdarzeń drogowych oraz zwrócenie uwagi kierowców na fakt, że przestrzeganie przepisów ruchu drogowego ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

- Funkcjonariusze zastosują kaskadowy pomiar prędkości, co oznacza, że mijając jeden punkt kontroli prędkości, możemy spodziewać się następnej kontroli, statycznej lub dynamicznej – informują przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. - Ponadto policjanci zwrócą uwagę na sposób przewożenia dzieci oraz korzystanie z pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów.

W piątkowych działaniach uczestniczyć mają również członkowie specgrupy Speed, która powołana została do walki z piratami drogowymi.

[ALERT]1568831671377[/ALERT]

 

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

micki_mousemicki_mouse

2 0

Czy oprócz wystawiania mandatów za prędkość policja coś jeszcze robi? jeżeli tak, to proszę powiedzieć co, bo to pewnie interesujące zajęcia ( nie myślę o robieniu konfetti czy przejeżdżkach konno ze skrzydłami anielskimi na plecach ). 07:46, 19.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AureliuszAureliusz

1 0

Mandaty to najłatwiejszy chleb do zjedzenia gdy potrzebujesz ratunku to policji nie ma 09:31, 20.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA