Zamknij
REKLAMA

Regularnie kradł alkohol w sklepie

08:00, 16.10.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Gdańsku Oruni podczas patrolowania ulic Gdańska przy jednym z marketów zauważyli pracownika ochrony sklepu, który szarpie się z młodym mężczyzną. Funkcjonariusze podjęli interwencję, podczas której dowiedzieli się, że ujęty przez pracownika ochrony mężczyzna to wielokrotny złodziej, który próbował ukraść napoje alkoholowe.

Policjanci zatrzymali 24-latka i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o kradzieżach, do których dochodziło od sierpnia do października na terenie sklepu. Sprawca ukradł w tym czasie alkohol o wartości ponad 9 tysięcy złotych.

Policjanci, którzy pracowali nad tą sprawą dzięki własnym ustaleniom, zapisom z monitoringu oraz rozmowom z pracownikami ochrony udowodnili zatrzymanemu 24-latkowi dwanaście kradzieży alkoholu. 24-latek uczynił sobie z kradzieży tego rodzaju towaru stałe źródło dochodu. Wysokoprocentowe trunki sprzedawał za cenę o wiele niższą niż na sklepowych półkach. Mężczyzna w przeszłości, był karany za kradzieże.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA