Zamknij
REKLAMA

Więcej patroli policji na drogach w regionie

14:45, 31.10.2019 | A.W
Skomentuj
REKLAMA

Wystartowała w czwartek, a zakończy się w niedzielę. Na drogach w całym kraju trwa akcja „Znicz”. Większej liczby funkcjonariuszy można spodziewać się między innymi w okolicach nekropolii oraz na głównych ciągach komunikacyjnych.

Większa liczba patroli ma przełożyć się na częstsze kontrole. - Policjanci zwrócą szczególną uwagę na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów oraz prędkość – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

Policjanci przypominają, żeby przed wyjazdem zadbać o stan techniczny samochodu, sprawdzić poziom płynów, działanie świateł i wycieraczek, jak również zadbać o pozostawione w tym czasie domy i mieszkania oraz pamiętać o bezpieczeństwie w pobliżu cmentarzy.

- Zanim wyjedziemy z domu, pomyślmy o tym, jak odpowiednio zabezpieczyć swoje mieszkanie – zaznaczają funkcjonariusze policji. - Wychodząc, sprawdźmy, czy wszystkie okna i drzwi są zamknięte, kurki z gazem zakręcone i wyłączone piecyki elektryczne.

Przypominamy, że podobnie jak w latach ubiegłych przy największych cmentarzach w regionie policjanci będą kierowali ruchem. Bezwzględnie należy stosować się do ich poleceń i wskazówek.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA