Zamknij
REKLAMA

37-letni recydywista ponownie ukradł

12:00, 27.11.2019 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Sopoccy policjanci po raz kolejny zatrzymali 37-letniego recydywistę. Kilka dni temu sprawca usłyszał zarzut kradzieży butelek z alkoholem oraz próbę kradzieży kolejnych. Tym razem mężczyzna został zatrzymany jak ukradł telefon komórkowy znajomemu mężczyźnie.

Do komendy miejskiej w Sopocie zgłosił się pewien mężczyzna i powiadomił o kradzieży telefonu komórkowego. Pokrzywdzony poinformował, że spotkał dwóch mężczyzn i kobietę, spożywał z nimi alkohol oraz w pewnym momencie został przez nich okradziony. Sprawcy ukradli mu telefon o wartości kilkuset złotych.

Śledczy przeanalizowali zapisy monitoringu, znajdującego się w pobliżu miejsca zdarzenia i ustalili, że pokrzywdzony spotkał się ze znanymi im: 40-letnią kobietą oraz dwoma mężczyznami w wieku 30 i 37 lat.

Starszy z nich to recydywista, którego kilka dni wcześniej zatrzymali mundurowi, po tym jak próbował ukraść alkohol ze sklepu, a wcześniej ukradł z tego sklepu 25 butelek z alkoholem. Jeszcze tego samego dnia cała trójka została zatrzymana przez funkcjonariuszy i trafiła do policyjnego aresztu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

GG

1 0

Pismaku, już samo słowo recydywista mówi o powtórce występku....j.polski to trudna język. Moglibyście podpisywać się imieniem i nazwiskiem ,wiadomo byłoby ,kto się uczył ,a kto nie... 21:48, 03.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GG

0 0

A jednak jest . P. Daria Dunajska echh.... 21:49, 03.12.2019


REKLAMA