Zamknij
REKLAMA

22-letnia pasażerka zginęła w wypadku

10:11, 21.01.2020 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z puckiej drogówki oraz zarządcy drogi spotkali się na drodze prowadzącej na Półwysep Helski, gdzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 22-letnia kobieta. W ramach spotkania, służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w ruchu drogowym poddały ocenie infrastrukturę oraz oznakowanie drogi w miejscu, w jakim doszło do tego wypadku.

Spotkanie zespołu zajmującego się badaniem przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym to procedura, która uruchamiana jest, w momencie, gdy na danej drodze dochodzi do zdarzenia drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Wchodzący w skład takiego zespołu policjanci z drogówki wspólnie z zarządcą drogi spotykają się w miejscach, gdzie doszło do tragicznych w skutkach wypadków, w których były ofiary śmiertelne.

Przypomnijmy, że w sobotę około godziny 8:00 w Chałupach 43-letni kierujący volkswagenem jadąc w kierunku Władysławowa, nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego na łuku drogi wypadł z zakrętu zderzając się czołowo z jadącym prawidłowo z naprzeciwka citroenem. 22-letnia pasażerka volkswagena doznała śmiertelnych obrażeń.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone