Zamknij
REKLAMA

Rozbito grupę zajmującą się nielegalnym hazardem

14:18, 23.01.2020 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Kilkunastu policjantów wspólnie z funkcjonariuszami Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego weszło do lokalu w Gdańsku, w którym organizowano i uprawiano nielegalne gry hazardowe.

Policjanci z gdańskiej komendy miejskiej zdobyli informacje dotyczące odbywających się nielegalnych gier hazardowych. Funkcjonariusze zweryfikowali i sprawdzili wszystkie informacje oraz zdobyli kolejne. Ustalili miejsce, w którym dochodzi do nielegalnego urządzania gry w pokera oraz nawiązali współpracę z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej.

Pod koniec tygodnia kilkunastu policjantów oraz funkcjonariuszy Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego po godz. 21.00 weszło do lokalu w Gdańsku Wrzeszczu podczas trwania nielegalnego turnieju pokera.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą gdańskiej komendy miejskiej, funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku na czas pracy funkcjonariuszy Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli lokal, w którym organizowano turnieje oraz ustalili tożsamość wszystkich 17 uczestników nielegalnych rozgrywek pokera, w tym organizatorów.

Na miejscu zabezpieczyli dowody potwierdzające organizowanie gier hazardowych m.in. stół do gry, żetony, sprzęt komputerowy, telefony komórkowe, gotówkę oraz notatki. Teraz sprawą zajmą się funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

KonszoxdKonszoxd

2 0

To elektrownia atomowa
08:06, 24.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Twój staryTwój stary

1 1

Elektrownia atomowa 08:07, 24.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dziękujemydziękujemy

1 0

dobra robota 14:24, 24.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone