Zamknij
REKLAMA

Pościg za 16-letnim kierowcą Audi

18:26, 13.02.2020 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Po północy policjanci patrolujący ulice Sopotu zauważyli audi, które nie dostosowało się sygnalizatora czerwonego światła i strzałki warunkowej do skrętu w prawo i bez zatrzymania wjechało z ul. Armii Krajowej na Aleją Niepodległości. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci ruszyli za kierowcą auta, chcąc go zatrzymać do kontroli drogowej.

Pomimo użycia sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący audi nie zatrzymał się, lecz przyspieszył i kontynuował swoją ucieczkę ulicami Sopotu i Gdańska, w trakcie której łamał przepisy ruchu drogowego. Pościg za audi zakończył się w pobliżu skrzyżowania ul. Opackiej z ul. Spacerową w Gdańsku, gdzie kierujący audi przejechał skrzyżowanie na wprost, wjechał na pas zieleni i uderzył w kamień.

Następnie wysiadł z auta i pieszo próbował uciekać. Natychmiast został on zatrzymany przez policjantów. Kierującym okazał się 16-letni mieszkaniec Gdańska, który bez wiedzy rodziców zabrał pojazd i nie zatrzymał się do kontroli, bo nie posiadał uprawnień do kierowania. Pasażerem auta był 16-latek. Obaj zostali przekazani rodzicom. O sprawie policjanci poinformują sąd rodzinny, który zadecyduje o losie nieletnich.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Marta jMarta j

3 0

podziękowania dla policji 10:48, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone