Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Rumi uciekł ze Szpitala Zakaźnego

05:49, 28.03.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki szybkiej wymianie informacji pomiędzy policjantami z Gdańska, Wejherowa i Krakowa doszło do zatrzymania 24-latka, który uciekł ze szpitala zakaźnego w Gdańsku, do którego trafił z podejrzeniem koronawirusa.

Około godziny 8:30 policjanci z Gdańska otrzymali zgłoszenie ze szpitala zakaźnego o tym, że uciekł 24-letni pacjent, który był hospitalizowany jako osoba, która może być zarażona. Komendant zarządził alarm dla policjantów, którzy sprawdzali wszystkie zdobyte informacje na temat 24-latka.

Rysopis mężczyzny i informacje na jego temat przesłano do wszystkich jednostek w Polsce. Rysopis mężczyzny otrzymali również kierowcy komunikacji miejskiej.

Policjanci z Gdańska na bieżąco wymieniali informacje z policjantami z Wejherowa, którzy ustalili, że mieszkaniec powiatu wejherowskiego samochodem może przemieszczać się w kierunku Zakopanego. Policjanci ustalenia przekazali policjantom z Krakowa i dzięki współpracy w Suchej Beskidzkiej zatrzymali 24-letniego mieszkańca Rumi.

Mężczyzna został przekazany policjantom, którzy w strojach ochronnych doprowadzili go do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. 24-latek zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA