Zamknij
REKLAMA

Wyszła z domu, aby odebrać sobie życie

06:30, 25.06.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Wejherowska policja otrzymała sygnał o tym, że zaginęła młoda kobieta, która wyszła z domu i najprawdopodobniej zamierzała odebrać sobie życie.

We wtorek około 17:00 wejherowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu młodej kobiety i zaczęli prowadzić intensywne poszukiwania. Z uwagi na informacje przekazane przez osobę bliską zaginionej, że chce ona odebrać sobie życie, musieli działać bardzo szybko.

Funkcjonariusze weryfikowali wszystkie pojawiające się informacje i sprawdzali miejsca, gdzie mogła udać się zaginiona kobieta. Po godzinie 20:00 dyżurny komendy pojechał w miejsce wskazane przez osobę zgłaszającą zaginięcie.

Policjant sprawdził rejon pobliski temu miejscu i w jego pobliżu zobaczył kobietę, która rysopisem przypominała zaginioną. Natychmiast powiadomił dyżurnego oraz wezwał dzielnicowych, którzy także przeszukiwali pobliski rejon.

Kobieta została wylegitymowana, a jej dane potwierdzone. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przetransportowało do szpitala na oddział toksykologii. Okazało się, że kobieta zażyła dużą ilość leków.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA