Zamknij
REKLAMA

Pościg za pijaną 45-latką

05:30, 07.07.2020 | D.D.
Skomentuj
REKLAMA

Sopoccy policjanci po pościgu zatrzymali 45-letnią mieszkankę Sopotu. Kobieta mając 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu kierowała golfem i nie zatrzymała się do kontroli pomimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Po godzinie 23.00 dyżurny sopockiej policji otrzymał zgłoszenie, że nietrzeźwa kobieta na jednej z ulic Dolnego Sopotu kieruje volkswagenem. Policjanci już po chwili w wyniku przeszukania pobliskiego rejonu zauważyli poszukiwany pojazd i ruszyli za nim.

Siedząca za kierownicą kobieta nie reagowała na wydawane przez policjantów sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania i dalej kontynuowała ucieczkę. Do pościgu włączył się także patrol drogówki, który zajechał jej drogę uniemożliwiając dalszą jazdę. Następnie została ona obezwładniona i zatrzymana.

Okazało się, że kierująca volkswagenem ma problemy z utrzymaniem równowagi i jest pobudzona. Przeprowadzone badanie wykazało u niej 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta początkowo nie chciała też podać policjantom swoich danych i nie miała przy sobie dokumentów potwierdzających jej tożsamość.

W wyniku dalszych działań ustalili, że jest to 45-letnia mieszkanka Sopotu. Pobrano od niej również krew do dalszych badań. Użytkowany przez kierującą pojazd został odholowany na parking policyjny, a 45-latka trafiła do aresztu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA